Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Nowy rok z działem FanArt!


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1388068996-U592769.png

Święta prawie już za nami, wielkimi krokami zbliża się nowy rok.

Z tej okazji jest organizowany dla Was konkurs, w którym udział może wziąć każdy użytkownik z powyżej 50 postami.

Konkurs dzieli się na 3 kategorie, każdy może wziąć udział w maksymalnie 2 kategoriach.

I kategoria - Sygnatura roku, motyw sylwestrowy.

II kategoria - Noworoczny tekst lub wiersz.

III kategoria - typografia, napis "Szczęśliwego nowego roku"

W każdej kategorii jury wybierze 2 najlepsze prace, które zostaną nagrodzone.

Skład jury:

Istny Diabeł

Julietta.

Atacama

Nagrody w każdej kategorii są takie same.

1 miejsce - 8-AwardImgMaster-1361138012.png lub 7-AwardImgMaster-1361137781.png, zdjęcie 10% z paska ostrzeżeń.

2 miejsce - 9-AwardImgMaster-1361138078.png lub 7-AwardImgMaster-1361137781.png, zdjęcie 5% z paska ostrzeżeń.

Regulamin:

1. Należy się stosować do regulaminu globalnego forum.

2. Należy się stosować do lokalnego regulaminu działu FA.

3. Udział mogą brać wszyscy użytkownicy z ilością postów powyżej 50.

4. Zakaz zgłaszania plagiatów - grozi do dyskwalifikacją z konkursu i karą za plagiat.

5. Prace zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwage.

6. Sygnatura powinna mieć wymiary powyżej 300x150 px, ale nie większe niż 500x200 px.

7. Tekst powinien mieć 16 wersów, a wiersz min. 8, max 16.

8. Wymiary typografii to min. 400x300 px, max 600x500 px.

9. Prace dla trollu/beki są nie przyjmowane do konkursu + nagradzane ostrzeżeniem o wartości 10%.

10. Wszelkie pytania kierujemy do Julietta., Atacama lub piszemy w temacie do tego przeznaczonym.

11. Prace wstawiamy w tym temacie.

12. Nie zapisujemy się.

 

 

Zgłaszając się do konkursu akceptujesz regulamin.

Konkurs i czas na wstawienie prac trwa do 31.12.2013 do godziny 23:59.

Organizatorzy: Julietta i Atacama

Zgoda na konkurs: Dektored

Opublikowano

I kategoria - Sygnatura roku, motyw sylwestrowy.

1388233828-U336505.png

 

Skoro można w dwóch to wystartuje w dwóch

III kategoria - typografia, napis "Szczęśliwego nowego roku"

Tylko, że tutaj edytuje post i dodam później/jutro, Atacama powiedział, że mogę tak zrobić ;)

 

Jednak nie mam pomysłu xD

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Bardziej gamingowy motyw. Niech 2014 obfituje w grach równie wspaniałych jak 2013! Trochę czasu nad tym spędziłem i najbardziej trafna jest kategoria 3 :)

0dt2qmaehrr6.png

22fu7of2onif.png
Opublikowano

Kategoria 3:


1388498330-U1059074.png


Ufff :D


(wszystko było rysowane od zera, nie pytajcie ile się z tym dręczyłem :P)


(ta postać to oczywiście stary rok o imieniu Makin :) )


Jak coś jeszcze zrobię to wstawię.



2 kategoria:



Idę ulicą i znów na każdym kroku słyszę życzenia:


„Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!”


Huk fajerwerków powietrze żałośnie rozdziera,


A całe niebo od iskier kolorów nabiera.


Dostojny Lord Makin, Julietta, Atacama


To honorowi goście na balu do rana.


Bo gdy wraz ze świtem świat do życia wstanie


Czar pryśnie- każda noc ma swój koniec,mój kochany panie.


I choć zabawa członków mpc forum będzie wyjątkowa,


Może nawet magiczna (wszak to tylko słowa)


- To pozostanie po niej jedynie wspomnienie Tak lekkie,


tak ciche jak wiatru westchnienie.


Stary Rok już odszedł- cieszmy się z Nowego!


Lecz i on już niedługo zyska miano Ubiegłego.


I znów będą życzenia i bal też znów będzie Lecz nie taki jak teraz.


Więc zatrzymaj się w pędzie I żyj chwilą!!!


Opublikowano

II kategoria

 

Kolejna kartka z kalendarza zerwana:

"O Boże! Chyba jestem naćpana!"

Na kartce data, jak byk stoi:

Trzydziesty pierwszy, rok trzynasty,

Już dawno zwiędły astry.

"Muszę coś na Sylwestra wymyśleć!

Trzeba o petardach pomyśleć!"

Myśli, i myśli pani Forumowa.

"Pomysły to ma pięta Achillesowa!"

Lecz w końcu, po długiej burzy,

Wymyśliła wiersz na konkurs duży.

"Napiszę o Seldku, co śliczny jest!

I o Jullietcie, co w grafice jest the best!

Opiszę całe życie forumowe,

Będzie to pewne, jak konta bankowe!

Może o Mijoszi, co ma króliczka?

Albo o Łaju, co ładna buzieczka?"

I tak się toczyły myśli Forumowej,

Coraz bardziej zamęczonej.

W końcu napisała wiersz ten wspaniały,

Co jury zachwycił, że aż im oczy błyszczały!

 

Ale mnie wzięło na pisanie xD. Drugiego takiego w internetach nie znajdziecie, gwarantuję to wam :3

 

I kategoria

 

njo7ib.jpg

;_;

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano
Kategoria II:


Przychodzi pani do pana:

"Czemu ja taka nie przygotowana?

W pięknej sukni panią widać,

tylko się po parkiecie ślizgać!

Myślę, że zauważą moje buty,

które nie mają kolorowej nuty"

Oto się martwią, co roku ludzie,

że na imprezie nie sprostają nudzie.

Przygotowania rozpoczynają od ubrania,

ale tego się im często zabrania.

"Dlaczego?

Bo jeszcze nie dorosłaś do tego!"

Młodzi ludzie,

Wychodzą sprostać sylwestrowej muzie.

A rodzice, idąc do łóżka,

napotykają magiczne, sylwestrowe nutki.


Wiersz ma głębokie przesłanie więc większość może go nie zrozumieć ale

pomyślałem, że spróbuje napisać coś fajnego chociaż :).

Opublikowano

Jako, że jestem słabym grafikiem dam wiersz. Pisarzem jestem jeszcze gorszym, ale trudno.

 

Kat II

 

Godziny, dni mijają i kolejny rok za pasem,

Wciąż tułam się z myślami jak tu wygrać z czasem.

Nowy rok za chwilę, nowe cele i marzenia,

Przyszedł ten moment, aby to wszystko pozmieniać.

Ale zaraz, chyba się nie rozumiemy,

Pogadajmy o przyszłości, którą wciąż budujemy.

Jakie masz zamiary, jakie chcesz ziścić plany,

"Przydałoby się, nie chodzić cały rok naćpany".

Tak, zacne ambicje, ale może dasz coś więcej,

Coś co wzmoci umysł, siłę ducha i serce.

 

Jak słuchałem sobie Jeden Osiem L - Kiedyś Było Inaczej, to tak mi się powpadało coś do głowy.

Wiem, że może nie jest jakiś zacny i ciekawy, ale mnie się podoba :)

 

Szczęśliwego nowego roku!

Opublikowano

Kategoria 2



Nowy rok już tuż, tuż,


Na półkach tylko kusz.


Wszystko takie dziwne,


W lustrze, widzę swe oczy piwne.


Gdyby można było cofnąć czas,


Zmienić wielu, ale to naprawdę wielu z Was.


Wszystko było by inne,


Moje uczucia stały by się silne.


Wiele negatywnych zmienić cech,


I żeby się nie przytrafił mi się kolejny pech.


Zazdrość, pycha czy bezczelność,


Aby, uderzyły mnie mocno w kość.


Muszę zrozumieć swe błędy,


I wyjąć z bliskich, wbite, ostre pręty.


Czas skupić się na nowym roku,


Wyjść z korytarzy, pełnych mroku.


1394047278-U990178.png

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie skreślicie mnie za spóźnienie, wiersz napisałem dawno, teraz go wklejam, jakieś problemy miałem a teraz ledwo się na nogach trzymam.

 

" Siedzę. Sam. Pod palcami czuję poduszkę.

Na suficie obserwuję spacerującą muszkę.

Wspominam i myślę. Gdybam, zastanawiam się.

Co zrobiłem w tym roku dobrze, a co źle.

*Mogłem tak się nie zachować* !

Wyrzucam sobie, a w brzuchu czuję trawiący mnie ogień.

Na wspomnienie o dniu, którego coś zniszczyłem.

A takich dni, było naprawdę bądź ile...

Niszczy mnie złość. Złość, którą zwiększam myślami.

Myślami o tym co było. Wspomnieniami.

 

Bo pomimo tego, że nadchodzi Nowy Rok.

Myślę, że nie przeżyłem dobrze tych świąt.

Miesięci, tygodni, dni oraz godzin.

Poznałem wiele osób, małżeństw, rodzin.

I wszędzie było lepiej, wszystko było inaczej.

Co roku tak skomlę. Lecz nigdy nie płaczę.

Co roku sobie wmawiam, że będzie lepiej.

A tak naprawdę, dalej, dziwne życie klepię.

Bo są chwile gdy mam dość, gdy smutek dusi.

Są też chwile gdy ciało chce żyć, żyć musi !

A cały rok składał się z tych chwil.

Czasem dobrych.

A czasem złych.

Więc patrząc z optymizmem w ten Nowy Rok.

Życzę wszystkim wam.

By do celu zrobić krok.

I doświadczenie zdobyte.

Czasem przykre, czasem miłe.

Niech nie zamieni się.

W wspomnienie, lub chwilę. "

Jeszcze raz przepraszam za termin, naprawdę pracę miałem przygotowaną wcześniej, nawet do Julietty pisałem z pytaniami.

Miałem małe (duże) problemy.

Proszę o dopuszczenie tej pracy.

 

Szczęśliwego ;)

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...